piątek, 30 grudnia 2011

milion


Dziś będzie o prezencie który ostatnio otrzymałam,
L'Oreal, Volume Million Lashes Luminizer, brown eyes:

 

Czyli maskara pogrubiająca rzęsy i podkreślająca kolor oczu.
Wersja jaką otrzymałam przeznaczona jest do oczu brązowych, których ja oczywiście nie posiadam..
No ale skoro już mam to oczywiście spróbowałam..


Opis producenta:
"Działanie produktu: L`Oréal Paris stworzył specjalną kolekcję maskar Volume Million Lashes z efektem rozświetlającymi odbijającym światło: Volume Million Lashes Luminizers w 4 kolorach, dopasowanych do tęczówki oka.

 Piękno spojrzenia to nie tylko jego intensywność i głębia, lecz także światło wydobywające się z oczu. Dla maksymalnego efektu nie wystarczy więc nadać rzęsom długości i objętości - należy jeszcze wydobyć ze spojrzenia cały jego blask.

Ekspert radzi
Intensywnie czarna formuła tuszu została wzbogacona o rozświetlające drobinki, wyłapujące światło z oka i intensyfikujące blask spojrzenia.
Dla maksymalnego efektu rozświetlenia, do kolekcji dołączają 4 eyelinery Super Liners Luminizers, współgrające z kolorami maskar

Innowacja i składniki:
Ponieważ każdy kolor tęczówki jaśnieje i odbija światło w inny sposób, kolekcja maskar Volume Million Lashes Luminizers zawiera 4 kolory, które podkreślą odmiennym blaskiem każdą z nich.
Dopasowane maskary zawierają rozświetlające drobinki, odbijające kolor tęczówki. Dzięki temu kolor oczu odbija się na rzęsach i powiekach, powiększając oko i podkreślając unikalny blask, emanujący z oczu każdej kobiety.Nie wiem jaki efekt maskara dałaby na oczach brązowych dla których jest przeznaczona, bo na moich po prostu mi się nie podoba.

Na rzęsach wygląda jakby była ciemno szara (nie przepadam za kolorowymi - nieczarnymi tuszami) z dosyć mocno widocznymi drobinkami, wyglądającymi jak niebiesko-fioletowy brokat.
Może na jakieś wieczorne wyjścia, przy dyskotekowym świetle wyglądałaby lepiej ;)

Niestety nie wytrzymuje na rzęsach całego dnia i się kruszy.

Szczoteczka fajna, silikonowa, gęsta, nabiera odpowiednią ilość tuszu:


Na zdjęciu poniżej można dostrzec drobinki brokatowe? na trzonku, które szybko się osypują i błyszczą na skórze pod oczami a nie na rzęsach:


Tak jak w wydłużenie, podkręcenie, pogrubienie rzęs za sprawą tuszu mogę uwierzyć, tak w podkreślenie koloru tęczówki nie bardzo...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...